Firma TAPIS, dystrybutor wanien oferuje

  • wanny SPA
  • wanny z hydromasażem
  • akcesoria

Produkty te charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem i różnorodnością kształtów.
Tu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb.

BLOK REKLAMOWY
Wanny SPA
Balie Exclusive
Sprzęt kosmetyczny

 

WANNY SPA - MINIBASENY

Wanny SPA Coast Spas Akcesoria SPA Meble SPA
Nowość Kanadyjskie wanny SPA należą do wiodacych modeli oferowanych w sprzedaży. Gwarancja wysokiej jakości w połączeniu bogatym wyposażeniem z bardzo atrakcyjną ceną.
Do naszych wanien SPA polecamy szeroką gamę akcesorii SPA. W naszej ofercie znajdzie Państwo m.in. schody, parasole, drabinki i uchwyty oraz systemy automacznego składania przykryć.
Poznaj atrakcyjną ofertę nowoczesnych mebli SPA.
Krzesła, stoliki oraz fotele z podnóżkiem posiadają futurystyczny design. Korzystanie z tych zestawów pozwala na wyjątkowy relaks i komfort.
Wanny SPA Minibasen SPA Tanie wanny SPA
Nasze wanny SPA cechuje szeroka gama modeli i wykończeń. Polecamy wanny SPA Profesional zarówno do domów prywatnych, jak również do obiektów użyteczności publicznej.
PowerPool to nowoczesny minibasen SPA. Minibasen ten wyposażony jest w hydromasaż, gdzie masaż wodny jest uzupełniony powietrzem, co poprawia także wygląd i dotlenienie skóry.
Prezentujemy Państwu ofertę wanien SPA chińskiego producenta. Produkty te charakteryzują się znakomitą ceną, zachowując poprawną jakość. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Wanna SPA Lay-SPA Akcesoria do wanien SPA Wanny z hydromasażem
Lay-Z-SPA to wygodna, przenośna wanna SPA na każdą kieszeń. Wyposażona w system masażu Lay-Z, praktyczny cyfrowy panel maksymalnie ułatwia sterowanie.
Firma TAPIS posiada w swojej ofercie również kompletne zestawy zawierające: filtr, pompę filtracji i pompę masażu, dmuchawę powietrza, nagrzewacz elektryczny.
Sprzedawane przez nas wanny z hydromasażem charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem i różnorodnością kształtów. Tu każdy znajdzie coś dla siebie
SNK.PL © TAPIS. Wszelkie prawa zastrzeżone.